Strona krakenserwis.pl stosuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.

zamknij

Windows 10 Home 64Bit Polish 1-pack OEM

Win10home
Ocena 
550,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

 

Większa przyjemność z gry w Windows 10

Windows jest największą na świecie platformą do gier. Graj w 4K, korzystaj z trybu gry oraz grafiki DirectX 12 i transmituj swoje rozgrywki na wbudowanej platformie Mixer4.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

 

Człowiek grający w grę na komputerze stacjonarnym z Windows 10.

Lubisz swój telefon.

Twój komputer też go lubi.

Bądź na bieżąco

Kontynuuj od miejsca, w którym dana czynność została przerwana. Strony internetowe, dokumenty Office5 czy zdjęcia — możesz je czytać, zapisywać i edytować na swoim telefonie, a następnie przesyłać na komputer6.

Komputer stacjonarny z Windows 10 w domowym biurze.

Office 365 + pióro cyfrowe = inteligentne rozwiązanie

Grupa młodych ludzi leżących na poduszkach i używających komputera z Windows 10 PC.

Napisz nagłówek, dodaj punktory, zaprojektuj slajdy za pomocą pióra, a następnie z łatwością zmień je w doskonale dopracowaną prezentację PowerPoint5.

Oto pełna wersja systemu Windows 10. Przed rozpoczęciem instalacji zalecamy wykonanie kopii zapasowej plików. W okresie objętym pomocą techniczną aktualizacje są włączone automatycznie. Z upływem czasu oraz do celów kolejnych aktualizacji będą mieć zastosowanie dodatkowe wymagania dotyczące przestrzeni dyskowej i/lub sprzętu. Aplikacje i funkcje mogą się różnić w zależności od rynku. Program Windows Media Center nie jest obsługiwany. Aby sprawdzić zgodność, okres objęty pomocą techniczną oraz inne ważne informacje, odwiedź stronę internetową producenta urządzenia oraz windows.com/windows10specs.

[1] Wymagany jest komputer PC lub tablet z obsługą pióra. Akcesoria, takie jak pióro, mogą być sprzedawane osobno. Wymagana jest subskrypcja Office 365, sprzedawana oddzielnie.
[2] Na podstawie porównania średniego czasu wpisywania hasła z czasem wykrywania twarzy lub użycia odcisku palca w celu pomyślnego uwierzytelnienia. Wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych i odpowiednich urządzeń. ​ 
[4] Wymagania sprzętowe mogą być inne dla gier na Windows 10. Gry są sprzedawane oddzielnie. Funkcja 4K jest dostępna w obsługiwanych grach, monitorach i układach graficznych. DirectX 12 jest dostępne tylko w obsługiwanych grach i układach graficznych. Sprawdź komputer, aby określić zgodność układów graficznych.
[5] Subskrypcja Office 365 jest sprzedawana osobno. 
[6] Użytkownicy muszą połączyć swój smartfon z komputerem PC w ustawieniach komputera lub za pomocą aplikacji Your Phone pobranej z Microsoft Store. Użytkownicy muszą pobrać na swój telefon aplikację otrzymaną od firmy Microsoft, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi konfiguracji. Wymaga systemu Android 7.0 lub nowszego. 
[7] W okresie, w którym urządzenie jest obsługiwane. Mogą obowiązywać opłaty za dostęp do Internetu. Z upływem czasu oraz do celów aktualizacji mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące przestrzeni dyskowej i/lub sprzętu. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-10-specifications

Producent Microsoft OEM
Nazwa typu Oprogramowanie
Okres rękojmi w miesiącach 0
Wersja Licencji Dożywotnia 
Opis ogólny MS Windows Home 10 OEM 64Bit Polish 1-pack
Rodzina Systemy operacyjne
Obszar zastosowań biurowy / domowy
Składowe/zastosowanie produktu System operacyjny
Typ produktu OEM
Wersja produktu Pełna wersja
Wersja językowa polska
Liczba użytkowników 1
Informacje dodatkowe Produkt nie jest objęty Programem Partnerskim producenta

 

Szczegóły produktu
Win10home

Opis

Typ Licencji:
OEM
Wersja Licencji
Dożywotnia
Ilość Stanowisk
1 komputer PC
Ilość Użytkowników
1
Rodzina Produktów
Windows
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Windows 10 Home 64Bit Polish 1-pack OEM

Windows 10 Home 64Bit Polish 1-pack OEM

Napisz swoją opinię
Zobacz także
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku