Wapro Fakir

Wapro Fakir Biznes
Ocena 

Nowoczesny program finansowo - księgowy dla małych i średnich firm.

Wapro Fakir wersja:
1 981,53 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

System przeznaczony do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach

Stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami Asseco WAPRO ERP
Użytkowany niezależnie stanowi samodzielny, w pełni funkcjonalny program finansowo – księgowy.

Rozwój programu ukierunkowany jest na rozbudowę mechanizmów automatyzujących pracę księgowych oraz poprawę szybkości i wygody pracy, co pozwoliło znacznie obniżyć pracochłonność związaną z wprowadzaniem i dekretacją dokumentów czy zamykaniem okresów obrachunkowych. Program zawiera wszystkie mechanizmy potrzebne do księgowania bieżącej działalności więc zaraz po zainstalowaniu jest gotowy do pracy. Pozwala na rozbudowę istniejących i tworzenie własnych automatów w celu lepszego dostosowania programu do indywidualnych potrzeb firmy.

Program występuje w kilku wariantach:

Wapro Fakir Biznes - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko do 3 oddziałów (z możliwością rozszerzenia ilości stanowisk)

Wapro Fakir Biuro - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko (z możliwością rozszerzenia ilości stanowisk), dowolna ilość firm

Wapro Mag Biuro Plus - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko (z możliwością rozszerzenia ilości stanowisk). dowolna ilość firm

Wapro Mag Prestiż - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko (z możliwością rozszerzenia), dowolna ilość oddziałów

Wapro Mag Budżet - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko (z możliwością rozszerzenia)

Każda z wersji różni się nieco funkcjonalnością. W załącznikach znajdziecie Państwo szczegółowy opis programu oraz różnic pomiędzy wersjami.

Link do strony producenta: (szczegółowe informacje o produktach)

Wapro Fakir - kliknij tutaj

Szczegóły produktu
Wapro Fakir Biznes
Załączniki
Pliki do pobrania
Opis programu

Szczegółowe informacje na temat programu.

Pliki do pobrania (2.23M)
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wapro Fakir

Wapro Fakir

Nowoczesny program finansowo - księgowy dla małych i średnich firm.

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: Zasilacz Qoltec ATX SilentLine 425W

Marka: Qoltec

Qoltec Zasilacz ATX SilentLine 425W (bulk)

Recenzje: 0

Zasilacz ATX SilentLine 425W (bulk) Wysokiej jakości, cichy 19 dBA zasilacza ATX o mocy 425 W o wymiarach 150 x 140 x 86 mm. Wentylator o wymiarach 120 x 120 mm z automatyczna regulacją prędkości obrotowej. Pasywne zarządzanie energią.

Cena 139,00 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Indeks: Zestaw klawiatura + mysz Esperanza SALEM

Marka: Esperanza

Esperanza TITANUM ZESTAW MYSZ + KLAWIATURA PRZEWODOWA USB SALEM TK106

Recenzje: 0

Zestaw przewodowy klawiatura z myszką USB. W zestawie znajduje się wygodna, miła w dotyku, wysokiej jakości przewodowa klawiatura USB wraz z myszką optyczną 3D. Elegancki wygląd sprawia, że zestaw doskonale będzie komponował się z innymi akcesoriami na biurku. Ergonomiczny kształt i bardzo dobra elastyczność klawiszy zapobiega zmęczeniu dłoni podczas...

Cena 59,00 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Indeks: Zasilacz Chieftec GPS-600A8 600W

Marka: Chieftec

Zasilacz Chieftec GPS-600A8 600W ATX-12V

Recenzje: 0

Nowa seria smart oferuje zarówno wysoką jakość wykonania jak i sprawność. Zasilacz jest pomalowany na czarno oraz wyposażony w długie kable, przewód zasilający oraz solidny karton, który chroni go w transporcie. Dzięki sprawność zasilacza na poziomie powyżej 80% GPS-600A8 spełnia wymagania zielonego IT, przy umiarkowanej cenie zakupu.

Cena 229,00 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Indeks: UPS Digitus Line-Interactive 600 VA

Marka: Digitus

Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive LED, 600VA/360W, 1x12V/7Ah, AVR, 2xSCHUKO, USB, RJ11

Recenzje: 0

Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive LED, 600VA/360W Wysokowydajna ochrona domowych lub biurowych systemów komputerowych przed utratą i uszkodzeniem danych. UPS Line-Interactive firmy DIGITUS posiadają kompaktowe rozmiary oraz gwarantują wysoką niezawodność i wydajność dzięki zastosowaniu sterowania mikroprocesorowego. Są łatwe w obsłudze oraz...

Cena 229,00 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku