Strona krakenserwis.pl stosuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.

zamknij

Wapro Fakir

Wapro Fakir Biznes
Ocena 

Nowoczesny program finansowo - księgowy dla małych i średnich firm.

Wapro Fakir wersja:
1 981,53 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

System przeznaczony do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach

Stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami Asseco WAPRO ERP
Użytkowany niezależnie stanowi samodzielny, w pełni funkcjonalny program finansowo – księgowy.

Rozwój programu ukierunkowany jest na rozbudowę mechanizmów automatyzujących pracę księgowych oraz poprawę szybkości i wygody pracy, co pozwoliło znacznie obniżyć pracochłonność związaną z wprowadzaniem i dekretacją dokumentów czy zamykaniem okresów obrachunkowych. Program zawiera wszystkie mechanizmy potrzebne do księgowania bieżącej działalności więc zaraz po zainstalowaniu jest gotowy do pracy. Pozwala na rozbudowę istniejących i tworzenie własnych automatów w celu lepszego dostosowania programu do indywidualnych potrzeb firmy.

Program występuje w kilku wariantach:

Wapro Fakir Biznes - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko do 3 oddziałów (z możliwością rozszerzenia ilości stanowisk)

Wapro Fakir Biuro - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko (z możliwością rozszerzenia ilości stanowisk), dowolna ilość firm

Wapro Mag Biuro Plus - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko (z możliwością rozszerzenia ilości stanowisk). dowolna ilość firm

Wapro Mag Prestiż - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko (z możliwością rozszerzenia), dowolna ilość oddziałów

Wapro Mag Budżet - pakiet sieciowy, licencja na pierwsze stanowisko (z możliwością rozszerzenia)

Każda z wersji różni się nieco funkcjonalnością. W załącznikach znajdziecie Państwo szczegółowy opis programu oraz różnic pomiędzy wersjami.

Link do strony producenta: (szczegółowe informacje o produktach)

Wapro Fakir - kliknij tutaj

Szczegóły produktu
Wapro Fakir Biznes
Załączniki
Pliki do pobrania
Opis programu

Szczegółowe informacje na temat programu.

Pliki do pobrania (2.23M)
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wapro Fakir

Wapro Fakir

Nowoczesny program finansowo - księgowy dla małych i średnich firm.

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: Wapro Kaper Start

Marka: Asseco Wapro

Wapro Kaper

Recenzje: 0

Kompletny system do prowadzenia księgowości małej firmy. Dostępne są również bardziej rozbudowane warianty programu. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Cena 321,03 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Indeks: Subiekt GT

Marka: InsERT

Subiekt GT

Recenzje: 0

Jeden z najpopularniejszych na rynku programów sprzedażowo-magazynowych w bardzo przystępnej cenie. Zajmujemy się również wdrażaniem programu, a także importem danych z programu, który aktualnie Państwo posiadacie.

Cena 884,37 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Indeks: Pendrive Kingstone Data Traveler 16GB

Marka: Kingston

Kingston Pendrive USB Data Traveler 104 16GB

Recenzje: 0

DataTraveler 104 to pamięć flash USB firmy Kingston, dostępna w wersjach o pojemności 16, 32 i 64GB i wyposażona w przesuwaną zatyczkę. Pamięć nadaje się idealnie do przechowywania i przenoszenia codziennie używanych dokumentów i plików multimedialnych.

Cena 45,00 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Indeks: Komputer Lenovo ThinkCentre M81

Marka: Lenovo

Komputer poleasingowy Lenovo ThinkCentre M81 Core i3-2100 3,1GHz 4GB 250GB HDD Windows 10

Recenzje: 0

Komputer poleasingowy Lenovo ThinkCentre M81 Core i3-2100 3,1GHz 4GB 250GB HDD Windows 10 Mamy możliwość: -wymiany niektórych podstawowych podzespołów na inne -możliwość rozbudowy o np. dysk ssd, dysk hdd, napęd optyczny itd.   Prosimy o kontakt.

Cena 499,00 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku