Strona krakenserwis.pl stosuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.

zamknij
  • Wyprzedaż!

G DATA Antivirus Mac

G DATA Antivirus Mac 1st 12m
Ocena 

Antywirus firmy G DATA dla systemów operacyjnych Mac.

Ilość Stanowisk
Okres licencji
184,70 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Twój Mac. Twoje dane. Twoje bezpieczeństwo.

Na jutrzejszym spotkaniu odbędzie się wreszcie prezentacja produktu. Najważniejsze wydarzenie w roku. Po raz ostatni trzeba dopracować szczegóły. Maile nieustannie wlatują. Nie ma czasu do namysłu. Otwierasz jedną wiadomość po drugiej, jak na linii produkcyjnej. Co to jest? Załącznik wygląda niepozornie, może być ważnym dokumentem od zewnętrznego dostawcy usług. Szybkie otwieranie dwoma kliknięciami - G DATA Antivirus Mac natychmiast ostrzega przed złośliwym oprogramowaniem. Na szczęście zainwestowałeś w profesjonalne rozwiązania zabezpieczające dla komputerów Mac - nie do pomyślenia, co by się stało, gdyby szkodliwe oprogramowanie zniszczyło Twoją pracę.

 

Złośliwe oprogramowanie jest bez szans

Niebezpieczeństwa na komputerze Mac są wykrywane i usuwane automatycznie - bez wpływu na wydajność komputera.

 

Ochrona przed niebezpiecznymi linkami

Niezależnie od tego, czy przeszukujesz sieć, czy surfujesz po portalach społecznościowych: jeśli klikniesz w fałszywy link, nasza ochrona antywirusowa dla systemu MacOS natychmiast blokuje niebezpieczne strony internetowe.

 

Skanowanie antywirusowe na żądanie

Szybkie skanowanie plików lub całych pamięci USB w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Po prostu przeciągnij i upuść na ikonę aplikacji G DATA w pasku zadań.

 

G DATA Antivirus Mac:

 

Skaner antywirusowy

Oprogramowanie zabezpieczające dla komputerów Mac wykrywa i usuwa z systemu wszystkie rodzaje złośliwego oprogramowania, takie jak wirusy, oprogramowanie szpiegujące, trojany, keyloggery i adware. Wszystko w czasie rzeczywistym.

Ochrona przed phishingiem

Blokuje fałszywe i niebezpieczne witryny internetowe mające na celu przechwytywanie wrażliwych danych osobowych, takich jak dane dotyczące logowania i karty kredytowej.

Kwarantanna

Program antywirusowy dla komputerów Mac izoluje zainfekowane lub podejrzane pliki w zablokowanym obszarze. Pliki nie mogą być już otwierane i nie powodują uszkodzeń.

Ochrona przed szkodnikami Mac i Windows

Program nie tylko wykrywa wirusy na sytemy Mac, ale także szkodniki systemów Windows. Zapobiega to nieumyślnemu przekazywaniu zainfekowanych plików rodzinie, znajomym lub współpracownikom.

Bezpieczne pliki

W razie potrzeby program Antivirus for Mac może skanować nośniki wymienne lub pojedyncze pliki w poszukiwaniu szkodliwych składników.

Automatyczne aktualizacje

Aktualizacje produktów i informacje o nowych szkodnikach pobierane są automatycznie.

 

Twoja wszechstronna ochrona, specjalnie dla macOS

 

Zawsze bezpieczny - z ochroną w czasie rzeczywistym

Podczas edycji, pisania lub relaksu przy filmie, skaner pracujący w czasie rzeczywistym jest do dyspozycji użytkownika. Skanuje system w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania - w tle, nie spowalniając przy tym pracy Maca. Kiedy plik jest tworzony, otwierany lub modyfikowany, G DATA Antivirus dla systemu Mac bada ten proces i przerywa podejrzane operacje. Aby uchronić Cię przed negatywnymi skutkami, potencjalne złośliwe oprogramowanie zostaje poddane kwarantannie. Użytkownik decyduje następnie, co się z nim stanie.

Skanowanie ręczne

Złośliwe oprogramowanie można łatwo ukryć na pendrive'ach USB lub zewnętrznych dyskach twardych. Skanuj wszystkie podłączone nośniki wymienne w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.

"Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki lub foldery na okonkę G DATA w pasku, aby rozpocząć skanowanie antywirusowe."Po prostu przeciągnij i upuść ikonę pendrive'a, wybranego pliku lub całego folderu do okna aplikacji programu G DATA Antivirus dla systemu Mac. Bezzwłocznie dowiesz się, czy pasażer na gapę chce się przemycić.

Ochrona dla rodziny i przyjaciół

Chroń przyjaciół i krewnych przed atakami cyberprzestępców. G DATA dostarcza sygnatury systemu Windows wraz ze skuteczną ochroną przed wirusami dla komputerów Mac. Złośliwe oprogramowania dla systemu Windows nie stanowią zagrożenia dla komputera Mac, ale mogą dotrzeć do komputerów PC za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wymiennych nośników danych. Dzięki G DATA Antivirus dla systemu Mac nie ma możliwości dalszego rozprzestrzeniania wirusów.

8400000  nowych typów złośliwego oprogramowania

odkryto przez ekspertów w G DATA Security Labs w 2017 roku. Windows ma zdecydowanie największy udział w platformach z obsługą złośliwego oprogramowania.

Surfuj po Internecie bez obaw

Ochrona internetowa G DATA dla przeglądarki rozpoznaje szkodliwe linki i blokuje fałszywe strony phishingowe. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby aktywować rozszerzenie dla Google Chrome lub Mozilla Firefox.

 

Prosta i intuicyjna obsługa

Wystarczy wybrać jednym kliknięciem, które elementy mają zostać zeskanowane - wtedy wszystko jest bezpieczne. W oknie aplikacji możesz w każdej chwili sprawdzić aktualny stan bezpieczeństwa systemu.

Wymagania systemowe

macOS 10.12 lub wyższy, 2 GB pamięci RAM

do zainstalowania oprogramowania, sygnatur wirusów oraz aktualizacji oprogramowania wymagane jest połączenie z Internetem

Szczegóły produktu
G DATA Antivirus Mac 1st 12m

Opis

Ilość Stanowisk
5
Ilość Stanowisk
2
Ilość Stanowisk
4
Ilość Stanowisk
1
Ilość Stanowisk
3
Okres licencji
24 miesięcy
Okres licencji
12 miesięcy
Okres licencji
36 miesięcy
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

G DATA Antivirus Mac

G DATA Antivirus Mac

Antywirus firmy G DATA dla systemów operacyjnych Mac.

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: HP LaserJet Pro MFP M28a

Marka: HP

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro MFP M28a

Recenzje: 0

Drukarka laserowa monochromatyczna LaserJet Pro MFP M28a (W2G54A) firmy HP to urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest dom/małe biuro.

Cena 501,59 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Indeks: Certyfikat CERTUM Commercial SSL wydanie, 1 domena

Marka: CERTUM – Powszechne Centrum Certyfikacji

Certyfikat CERTUM Commercial SSL

Recenzje: 0

CERTUM Commercial SSL to podstawowy certyfikat SSL typu DV (Domain Validation) wydawany przez CERTUM zapewniający weryfikację domeny oraz szyfrowane połączenia do 256 bitów. CERTUM Commercial SSL jest uznawany przez popularne przeglądarki internetowe a uproszczona procedura zakupu umożliwia instalowanie certyfikatu po dokonaniu płatności i weryfikacji...

Cena 121,77 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku