Strona krakenserwis.pl stosuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.

zamknij

Dysk twardy do rejestratorów Toshiba 1TB V300

Dysk twardy do rejestratorów Toshiba 1TB V300

Dysk twardy Toshiba 1TB V300 o pojemności 1TB przystosowany do pracy ciągłej, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do zapisu nagrań z monitoringu.

Pojemność dysku:
197,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Dysk twardy 3,5-calowy do strumieniowania wideo Toshiba V300 o pojemności do 3 TB umożliwia strumieniowanie, nagrywanie, montowanie i odtwarzanie materiałów wideo na urządzeniach DVR i NVR oraz telewizorach — z pożądaną efektywnością i niezawodnością. Bufor o wielkości 64 MB zapewnia płynną pracę, a technologia regulacji temperatury ogranicza nagrzewanie się dysku, wydłużając czas jego eksploatacji i zwiększając niezawodność. Dzięki technologii Silent Seek Technology firmy Toshiba i zmniejszonemu zużyciu energii dysk ten jest wyjątkowo cichy i energooszczędny.

 

 

Przeznaczenie:

 

-systemy montażu filmów

-dekodery (STB)

-cyfrowe rejestratory wideo (DVR)

-sieciowe rejestratory wideo (NVR)

-systemy monitoringu

 

 

DUŻA POJEMNOŚĆ DO DYSPOZYCJI

 

Dysk twardy posiada bufor danych o wielkości 64 MB, który zapewnia stale wysoką jakość obrazu. A dzięki standardowemu interfejsowi SATA obsługującemu transfer do 6 Gb/s można liczyć na nieprzerwany wgląd w przebieg zdarzeń!

 

 

WYDAJNOŚĆ STRUMIENIOWANIA, NA KTÓREJ MOŻNA POLEGAĆ

 

Dysk V300, zaprojektowany z myślą o niezawodnej obsłudze wielu równoczesnych strumieni o wysokiej rozdzielczości, wyznacza nowy poziom jakości obrazu wideo. Bufor o wielkości 64 MB zapewnia płynne i sprawne działanie, a funkcje redukcji generowanego ciepła zapobiegają przegrzaniu, co przekłada się na dłuższy czas eksploatacji dysku.

 

 

OPTYMALNE WRAŻENIA ODBIORCY

 

Dysk V300 działa szybko i wydajnie, a mimo to naprawdę cicho. Jest to zasługą technologii Silent Seek Technology firmy Toshiba, która minimalizuje hałas i ciepło generowane podczas pracy. Niskie wartości parametrów akustycznych dysku twardego zostały zoptymalizowane pod kątem obsługi jednoczesnego nagrywania i strumieniowania oferowanego przez obecne rejestratory DVR i dekodery STB. Dzięki tak wysokiej jakości nic nie zakłóca fantastycznych efektów wizualnych i dźwiękowych.

 

 

NISKA TEMPERATURA NAWET PRZY SZYBKIEJ AKCJI

 

Efektywna konstrukcja dysku V300 o małej prędkości obrotowej obniża zużycie energii podczas nagrywania, montowania i strumieniowania wideo nawet o 25% (w porównaniu z modelem P300 o prędkości obrotowej 7200 obr./min). Dzięki obsłudze rozszerzonego zakresu temperatur dysk twardy jest zoptymalizowany do współpracy z obecnymi standardowymi rejestratorami wideo i dekoderami STB nawet w otoczeniu o wysokiej temperaturze.

 

 

NIEZAWODNA EFEKTYWNOŚĆ, DŁUGOTRWAŁA WYTRZYMAŁOŚĆ

 

Firma Toshiba słynie w świecie z 50-letniej historii nowatorskich rozwiązań. Zaawansowane technologie stosowane w jej dyskach twardych wpisują się w tę tradycję innowacyjności. Zostały one opracowane z myślą o dużej pojemności i znakomitej wydajności. Możesz więc mieć pewność, że Twój system pamięci masowej w pełni korzysta z ogromnego doświadczenia firmy Toshiba w dziedzinie dysków twardych.

 

 

 

Producent

Toshiba

Pojemność

1TB

Cache

64MB

Format szerokości

3,5 cali

Predkość obrotu

5700 rpm

Typ obudowy

wolnostojący

Interfejs

SATA

Typ złącza

7 - pin S-ATA

Tryb 24/7

tak

Szczegóły produktu
Dysk twardy do rejestratorów Toshiba 1TB V300

Opis

Pojemność dysku:
1TB
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: System alarmowy Satel 2x czujnik

Marka: Satel

System alarmowy: Płyta główna CA-4 VP + Manipulator CA-4 VKLED + 2x Czujnik ruchu + Akcesoria

Nowoczesny system alarmowy wysokiej jakości.   Zestaw Zawiera: -Płyta główna CA-4 VP ( 1szt. ) -Manipulator CA-4 VKLED ( 1szt. ) -Czujka wewnętrzna Bingo ( 2szt. ) -Sygnalizator optyczno - akustyczny SPL-5010 R ( 1szt. ) -Obudowa wewnętrzna AWO 000EI ( 1szt. ) -Akumulator 12V 7.2Ah ( 1szt. )

Cena 493,00 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku