Strona krakenserwis.pl stosuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.

zamknij

Firma Kraken Serwis S.C powstała w listopadzie 2019 roku wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu lokalnego rynku na profesjonalną obsługę sklepów, restauracji, barów oraz innych przedsiębiorstw od strony informatycznej. Region podkarpacia choć nieco w tyle gospodarczo od innych województw posiada ogromne zapotrzebowanie na firmy, które będą w stanie rozwiązywać problemy nowo powstałych działalności, a także tych, które prężnie rozwijają się od wielu lat. Tutaj właśnie pojawiamy się my. Jako, że działaliśmy w tej branży mamy potrzebne doświadczenie oraz umiejętności do pomocy Państwu przy doborze odpowiedniego programu sprzedażowo – księgowego, sprzętu komputerowego i wielu innych rozwiązań informatycznych.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

-urządzenia gastronomiczne takie jak krajalnice, kotleciarki, maszynki do mięsa czy też pakowarki,

-sprzęt komputerowy (nowy oraz poleasingowy) taki jak laptopy, komputery stacjonarne oraz wszelkie peryferia komputerowe,

-urządzenia do rejestracji obrazu i dźwięku,

-oprogramowanie księgowe, sprzedażowe, magazynowe, biurowe, systemowe, antywirusowe oraz graficzne,

-szeroki wachlarz usług od prostych konfiguracji po wdrażanie całego oprogramowania wraz ze sprzętem na nowo powstały sklep czy też restaurację.

 

Poza samymi urządzeniami oraz programami, które możecie Państwo u nas zakupić, zajmujemy się również ich wdrażaniem. Instalacja, konfiguracja czy też szkolenia z obsługi nowych programów jak też tych z, których korzystacie Państwo od lat to płaszczyzna na której znamy się bardzo dobrze.

 

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zaufajcie nam, a nie zawiedziecie się!!!

Śledź nas na Facebooku