Strona krakenserwis.pl stosuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.

zamknij

Lista produktów marki InsERT

InsERT to firma zajmująca się produkcją programów sprzedażowych, magazynowy oraz księgowych.

InsERT jest krajowym liderem wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm (pod względem liczby sprzedanych licencji). Od początku działalności sprzedaliśmy ich ponad 700 tys., wspierając swoimi systemami blisko 400 tys. przedsiębiorstw. Pojedyncza licencja do naszych programów umożliwia jednoczesną pracę na wielu stanowiskach, co oznacza, że codziennie na systemach Insertu pracuje kilkaset tysięcy użytkowników.

 

Tworzymy programy przyjazne dla klientów. Staramy się, aby spełniały ich oczekiwania, były intuicyjne i proste w obsłudze, a jednocześnie zawierały wszelkie funkcje, jakich wymaga się od systemów sprzedaży, księgowych, finansowych czy kadrowo-płacowych. Nasze systemy są skierowane do menedżerów, kadrowych, samodzielnych księgowych, biur rachunkowych, właścicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, firm produkcyjnych z własną siecią sprzedaży i wielu innych użytkowników.

 

Produkty Insertu, tworzone przez zespół kilkudziesięciu doświadczonych programistów, są cenione za:

intuicyjność i prostotę obsługi,

bogatą funkcjonalność,

niezawodność,

fachową opiekę przed- i posprzedażną ze strony dystrybutorów i dyplomowanych serwisantów,

profesjonalne porady konsultantów w ramach ogólnej i specjalistycznej pomocy technicznej,

bieżące aktualizacje uwzględniające zmiany prawne i sugestie użytkowników,

wysoką jakość za przystępną cenę.

 

Nasze programy są doceniane przez przedsiębiorców, organizacje branżowe i media. Potwierdzają to również liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, które regularnie zdobywamy w prestiżowych konkursach. Systemy InsERT są nie tylko najczęściej wybierane przez polskie firmy. Decyzją MEN stały się również standardem nauczania w szkołach średnich o profilu ekonomicznym.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Indeks: Subiekt GT

Marka: InsERT

Subiekt GT

Recenzje: 0

Jeden z najpopularniejszych na rynku programów sprzedażowo-magazynowych w bardzo przystępnej cenie. Zajmujemy się również wdrażaniem programu, a także importem danych z programu, który aktualnie Państwo posiadacie.

Cena 563,09 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Indeks: Subiekt nexo

Marka: InsERT

Subiekt nexo

Recenzje: 0

Jeden z najpopularniejszych na rynku programów sprzedażowo-magazynowych w bardzo przystępnej cenie. Zajmujemy się również wdrażaniem programu, a także importem danych z programu, który aktualnie Państwo posiadacie.

Cena 662,97 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku