Strona krakenserwis.pl stosuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.

zamknij

Lista produktów marki Asseco Wapro

Programy sprzedażowe, magazynowe oraz księgowe dla firm i przedsiębiorstw.

Ekosystem rozwiązań WAPRO ERP

WAPRO ERP to nowoczesne systemy, które ściśle ze sobą współpracują – stanowią systematycznie powiększający się ekosystem. Ich celem jest wspieranie rozwoju polskich firm, zwiększanie ich konkurencyjności i efektywności.

Wybierając oprogramowanie WAPRO ERP każdy Klient może dołączyć do grona przedsiębiorców, które w zarządzaniu wykorzystują najnowsze rozwiązania informatyczne. Może zacząć nową przygodę z biznesem, sprawić by jego firma stała się nowoczesna, mobilna i aktywna w internecie

Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedażyfinansów i księgowościkadr oraz pracowników mobilnychOprogramowanie marki WAPRO ERP można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

Oprogramowanie dla firm – to już 25 lat

Mija już ćwierć wieku, od kiedy zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla firm.

Początkowo w ofercie znalazły i od razu odniosły sukces programy dla DOS, dzięki czemu możliwy był dynamiczny rozwój i już w latach 1998-2003 nastąpiło przejście na nowoczesną platformę Windows. Wtedy powstały nowe wersje programów bazujące na innowacyjnych technologiach bazodanowych SQL firmy Microsoft a firma „WA-PRO” stała się jednym z pierwszych Złotych Partnerów Microsoft.

W czerwcu 2007 nastąpiło połączenie WA-PRO z firmą Asseco Business Solutions SA, zaś Pion Biznesowy WA-PRO w strukturze nowej firmy stał się odpowiedzialny za zarządzanie i kontynuację rozwoju oprogramowania WAPRO.

Ten etap rozwoju zaowocował powiększeniem i przebudową oferty. Pojawiły się rozwiązania w chmurze, platforma handlu internetowego B2B/B2C, oprogramowanie WAPRO Mobile wspierające pracę przedstawicieli handlowych, a także program do zarządzania aukcjami internetowymi WAPRO Aukcje.

Od początku istnienia programów, z oferty WAPRO skorzystało już ponad 100 tysięcy przedsiębiorstw, a liczba sprzedanych licencji oprogramowania przekroczyła ćwierć miliona.

Jesteśmy dumni, że od tylu lat możemy pomagać małym i średnim przedsiębiorcom dostarczając im najnowocześniejsze narzędzia do prowadzenia biznesu i wierzymy, że przed nami jeszcze wiele lat równie owocnej współpracy.

Zarządzanie firmą w oparciu o programy WAPRO ERP cechuje:

  • wysoka jakość relacji z klientami

  • wygodne i sprawne kontakty zewnętrzne

  • ład, porządek oraz automatyzacja pracy

  • pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych

Oprogramowanie WAPRO ERP to:

Wybór programu

Systemy WAPRO ERP dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości firm. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Linie produktowe pozwalają na wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania, zgodnie z wielkością i potrzebami firmy.

Rozbudowa

Wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa istnieje możliwość zwiększenia funkcjonalności programów i przejścia do bardziej zaawansowanej linii a także rozbudowania użytkowanego systemu informatycznego WAPRO ERP poprzez dokupienie licencji na kolejne stanowiska. Programy, które pracowały dotychczas na pojedynczych stanowiskach, można w zależności od nowych potrzeb rozbudować tak, aby współpracując między sobą tworzyły kompleksowy system do zarządzania firmą.

Zalety oprogramowania WAPRO ERP

Bezpieczeństwo

Programy WAPRO ERP pozwalają na ochronę danych przed dostępem osób niepowołanych poprzez możliwość zdefiniowania systemu haseł i identyfikacji użytkownika. Aplikacje wyposażone są w moduł do kontroli i autokorekty danych oraz w mechanizm tworzenia skompresowanych zapasowych kopii.

 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Indeks: Wapro Kaper Start

Marka: Asseco Wapro

Wapro Kaper

Recenzje: 0

Kompletny system do prowadzenia księgowości małej firmy. Dostępne są również bardziej rozbudowane warianty programu. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Cena 356,70 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku