Strona krakenserwis.pl stosuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.

zamknij
Karty & czytniki
Karty & czytniki

Karty & czytniki

Dostarczane przez nas karty umożliwiają wykorzystanie najnowszych technologii z dziedziny ochrony danych i identyfikacji. W naszej ofercie znajdą Państwo również karty spełniające wymagania, stawiane przez systemy CEPiK oraz Źródło. Oferujemy karty stykowe, zbliżeniowe oraz hybrydowe a dodatkowo na życzenie klienta realizujemy dedykowaną grafikę na kartach. Dopełnieniem do kart w naszej ofercie są czytniki takich producentów jak ACS oraz HID (Omnikey). Spełniając oczekiwania naszych klientów posiadamy szeroki wybór urządzeń współpracujących z wieloma kartami na rynku. Posiadamy w ofercie czytniki kart stykowych dla formatu standard oraz mini, czytniki z pamięcią oraz do odczytu i zapisu z kart zbliżeniowych a także hybrydowych.

Aktywne filtry

Indeks: Karta Kryptograficzna cryptoCertum 3.2 Standard

Marka: CERTUM – Powszechne Centrum Certyfikacji

Karta Kryptograficzna cryptoCertum 3.2

To najnowsza wersja standardowej karty kryptograficznej w naszej ofercie z nowym systemem operacyjnym kart procesorowych StarCos® wersja 3.2. Karta została wyposażona w sprzętową realizację algorytmu RSA o długości klucza do 2048 bitów przez co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa w obszarze identyfikacji, przesyłania danych i przeciwdziałania...

Cena 116,85 zł
Zadzwoń Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku